0212 465 44 23 (5 hat)

Hakkımızda

Dünyaya açılmak, doğru zamanda doğru yerde olmak için;

Teknolojik olarak tamamen akıllı bina standartlarında, gelişmiş inşaat teknolojisi ile inşa edilmiş A sınıfı plazaların üst yapı inşaatına 1998 yılında başlanmış ve ağustos 2000’de tamamlanmıştır. Binalar 3500 adet kazık çakılarak 2 mt’lik radye temel üzerine inşa edilmiştir. Dış cephe kaplaması rockwool üstü seranit ve ısıcamlı giydirme cephedir. Çevre düzenlemesi tamamen bitmiştir.
Toplam 16 ofis katının 13 katı 8’e bölünmüş brüt 180 m2 lik, 3 katı ise 4’e bölünmüş brüt 400 m2 lik alanlardan oluşmuştur. İsteğe göre ofis alanları birleştirilebilir. Kat yükseklikleri brüt 2,75 mt’dir.
Kolay Ulaşım
Mükemmel alt yapısı ile E-5 / E-6 bağlantıları, 100 metre mesafeli metro bağlantısı, İstanbul Atatürk Hava Limanı’na yürüme mesafesi ile ulaşımda büyük kolaylıklar sağlanmıştır.
Otopark Alanları
Sadece bloklarımıza hizmet veren toplam 1156 araçlık açık park alanı mevcuttur.
Güvenlik Otomasyon
Binanın güvenliği 24 saat kapalı devre TV sistemi (CCTV) ile ve profesyonel olarak sağlanmaktadır. Tüm sistemler bina otomasyon merkezinden kumanda edilmektedir.

Çarşı Alanları

Toplam 3 çarşı katı mevcuttur. Katlar arasında yürüyen merdivenler ve asansörler bulunmaktadır.
Bodrum katında farklı büyüklüklerde toplam 28 dükkan bulunmakta olup otopark alanlarında bu kat için 2 giriş kapısı bulunmaktadır.
Zemin katta farklı büyüklüklerde toplam 53 dükkan bulunmakta olup otopark alanlarından bu kat için 2 giriş kapısı ve ofis bloklarından bu kata geçişleri sağlayan geçiş alanları bulunmaktadır.
1. katta farklı büyüklüklerde 53 dükkan bulunmakta olup ofis bloklarından bu kata geçişleri sağlayan geçiş kapıları bulunmaktadır.
İş kuleleri için 2000 kwh’ lık, çarşı bloğu için 2500 kwh’ lık enerji trafoları mevcuttur. Arıtma sistemi için 400 kwh’lık enerji trafosu mevcuttur. Her ofis için 10 hatlık telefon altyapısı bulunmaktadır. Çarşı bloğunda bulunan dükkanların her biri için 5 hatlık telefon altyapısı bulunmaktadır.
Her kulenin ayrı bir jeneratörü vardır. Acil çıkışlar, asansör, duman tahliye fanı, ortak mahallerin acil aydınlatılması ve yangın pompası jeneratöre bağlı olup ayrıca enerji kesintisi olduğu durumlarda her ofise 1 kwh’ lık enerji verilmektedir.
Her kulenin 260 tonluk su deposu olup, bu depolar hem kullanma suyu hem de yangın suyu rezervi olarak görev yapmaktadır. Her ofis için temiz su ile pis su gider imkanı sağlanmıştır. Çekirdek bölgesinde yer alan tuvaletler kat bazında tüm ofislere hizmet vermektedir.
Yangından korunma yönetmelikleri dikkate alınarak bir yangın senaryosu oluşturulmuştur. Yangın güvenliği hem aktif hem de pasif önlemlerle sağlanmaktadır. Güvenlik otomasyon kontrolünde Notifire yangın algılama sistemi mevcuttur.
Ofislerde her türlü ısıtma ve soğutma esnekliği sağlayan dört borulu Fan-Coil tesisatı olup, ofislerin taze hava ihtiyaçları için %100 taze hava sağlayan ve %100 eksoz çıkışı sağlayan primer havalandırma sistemi kurulmuştur.
Her kulede 10 kişi kapasiteli 3 adet ve 16 kişi kapasiteli (sedye) 1 adet Schindler marka insan asansörü, ayrıca servis ve hizmetliler için 630 kg kapasiteli ayrı bir asansör daha tesis edilmiştir. Çarşı katları arasında 4 adet engelli asansörü bulunmaktadır.